Výroční zpráva SDH Blažkov 2007

5. června 2009 v 17:57 | Ivana Suchánková |  Výroční zprávy
VÝROČÍ ZPRÁVA
SDH BLAŽKOV
ROK 2007
V uplynulém roce 2007 jsme pokračovali ve všech činnostech z předcházejících let.
Jakmile roztál sníh a půda trochu vyschla byla svolána brigáda na shrabání staré trávy na hřbitovech a okolí. Na jaře jsme také sbírali kameny na polích Slavonie, a.s. na oplátku za plochu na trénování a dovoz vody. V květnu jsme také vyčistili požární nádrž, provedli údržbu požární zbrojnice a úklid okolo ní.
Také se opět konala akce spojená s posezením a pálením čarodějnic pro členy SDH Blažkov, místní obyvatelé a mladé hasiče.
Opět jsme se zúčastnili seriálů soutěží, které proběhly pod záštitou ,,Náchodského pivovaru ,,PRIMÁTOR¨, který je generálním sponzorem ,,Náchodské hasičské PRIMÁTOR ligy¨.
V rámci 6. ročníku Náchodské hasičské PRIMÁTOR ligy jsme se zúčastnily 7. soutěží:
O každé soutěži této ligy byl publikován článek v ,,Náchodských novinách¨, který vždy vycházel ve středu po soutěžích.
Asi největší a nejdůležitější akcí uplynulého roku bylo uspořádání slavnostního předávání pohárů získaných v Náchodské hasičské PRIMÁTOR lize. Na přípravě a samotné organizaci slavnostního večera jsme se podíleli společně se členy SDH Jestřebí. Tato akce se konala 17.10.2007 v požární zbrojnici v Jestřebí. Naše ženy získali pohár za celkově čtvrté místo a muži za umístění na celkovém druhém místě.
I v loňském roce jsme uspořádali další ročník soutěže ,,Blažkovský pohár¨ v požárním sportu. Přičemž jsme zároveň uspořádali soutěž požárních družstev okrsku Mezilesí. Nejdříve se dopoledne konala soutěž v požárním sportu zařazená do NHLP a odpoledne potom okrsková soutěž. Muži se umístili na 3.místě a ženy na 1.místě, zde nás také reprezentovaly mladé holky a i bez tréninku skončili na 4.místě.
také v letošním roce jsme velmi ocenili pomoc ostatních členů a místních obyvatel. Na soutěž bylo třeba zabezpečit dostatek rozhodčích. Nám vypomohly rozhodčí z SDH Nový Hrádek paní Jarmila Grimová a Olina Beková a SDH Slavoňov pan Josef Suchánek.
Celou soutěž provázel slovem pan Pavel Suchánek ml. a Jan Remeš hudbou.
Jak už jsem předeslal i v loňském roce jsme pracovali s mladými hasiči,
Děti se zúčastnili těchto soutěží:
Hasičský trojboj v Hynčicích
Rožnovský pohár
Závod v požární všestrannosti v Šonově
Závod v požárním útoky a ve štafetách v Nízké Srbské
Závod v požární všestrannosti v Mezilesí
Nejen na jaře, ale i během léta a na podzim se v našem sboru pracovalo. I nadále jsme seskali trávu na hřbitovech , okolo nich a přilehlém parkovišti. S pomocí mladých hasičů jsme na podzim také hrabali spadané listí .

Zástupci našeho sboru se zúčastnilo různých školeních, valných hromad pořádaných buď okrskem nebo okresem. Mimo jiné jsme se zúčastnili námětkového cvičení hasičů okrsku Mezilesí, které se konalo na Sendraži.
Také v tomto roce nás velmi podpořila akciová společnost SLAVONIA a Obecní úřad Slavoňov. Nelze opomenout sponzorské dary podnikatelů, díky kterým jsme měli pěkné ceny n naší soutěži.
Ještě jednou bych rád poděkovat všem členům , kteří nám pomohli s přípravou a také s perfektním průběhem soutěže.
Velice rád bych jménem svým a jménem vedení sboru poděkoval všem sponzorům a zástupcům Obecního úřadu ve Slavoňově za příjemnou spolupráci v uplynulém roce.

Všem přítomným přeji mnoho štěstí a úspěchů v dalším roce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama