Novinový článek - Červený Kostelec 2009

19. září 2009 v 23:30 | Ivana Suchánková |  Náchodská hasičská Primátor NTC liga

O další body v Primátor lize se bojovalo v Červeném Kostelci

Náchodsko - Předposlední kolo Náchodské hasičské Primátor ligy zahájil starosta města Červeného Kostelce krátce po jedenácté hodině u místní hasičské zbrojnice. Dobře připravená trať byla zárukou kvalitního hasičského sportu.
Autor:
Redakce

Družstvo žen Kramolny NTC se prvním místem opět probojovalo do čela Primátor ligy.
Autor: Zdeněk Majer

První vítězství mužů ze Sněžného
Domácí startující jako první chybovali při nástřiku pravého terče a obsadili až 4. místo za Novým Hrádkem A. Ještě lépe se dařilo Ohnišovu, který jen těsně prohrál s vítězem soutěže - Sněžným. Páté místo získaly překvapivě Nahořany. Za nimi pak Vršovka a Nový Hrádek VIP.
Doslova "vybouchla" družstva Velkého Třebešova, nenašroubovaný koš znamenal konečné 12. místo, a Kramolny NTC, kterou pravý proudař naprosto zoufalým nástřikem poslal na 13. místo. Závěr výsledkové listiny patří Hořičkám, Úpici, Vysokovu a Jizbici.

Kramolna NTC v čele Primátor ligy
V ženské kategorii vedoucí celek ligy Nový Hrádek chyboval na levém terči - třetí místo. Druhé místo obsadily stále se lepšící ženy Blažkova. V pohodě běžící Kramolna NTC bez problémů zvítězila. Od čtvrtého místa se seřadila družstva Lipí, Vysokova a Jestřebí. Nedařilo se Blažkovu B, Novému Hrádku Nova a Hořičkám (7. - 9. místo).
V mužské kategorii je o titulu již téměř rozhodnuto. Patnáctibodový náskok Ohnišova je téměř neohrozitelný. Zato v ženské kategorii se zřejmě rozhodne v bitvě kdo s koho mezi Kramolnou NTC a Novým Hrádkem. Finále Náchodské hasičské Primátor ligy 2008 se koná tuto sobotu od 13 hodin soutěží o Kramolenský pohár starosty obce na letišti Vysokov.