28. června 2010 v 15:18 | Ivana Suchánková |  Soutěže 2010

Místo: Vršovka

Dne: 26.6.2010

Čas: 10:00

...........................................................................................
 Poslední soutěž NHPL před prázdninami se konala ve Vršovce. Tentokrát tu ani nepršelo jako předchozí rok a krásně svítilo sluníčko.
Družstvo mužů z Blažkova startovalo jako 16. a s časem 32:98 se umístili na 9. místě. Ženy z Blažkova B vyrazily do boje o pohár jako 4. ovšem tentokrát to na pohár nebylo s časem 42:66 se umístily na 6. místě. Ženy z Blažkova A odstartovaly jako 7 a s časem 33:19 získaly 2. místo.

Novinový článek: soutěž v Blažkově 12.6.2010

27. června 2010 v 10:21 | Ivana Suchánková |  Náchodská hasičská Primátor NTC liga

V Blažkově se dařilo Novému Hrádku a Sněžnému

Náchodsko - Sobotní dopoledne se stalo třetím dějstvím hasičské Primátor NTC ligy 2010. Družstva dobrovolných hasičů  bojovala o další ligové body na dobře připravené trati v Blažkově.

Autor:Redakce

Nováčkovi soutěže, družstvu Bukovice, se tentokrát nedařilo, když skončilo na patnáctém místě. V průběžném pořadí figurují Bukovičtí na třinácté pozici.
Autor: Archiv hasičů

Družstvo domácích mužů konečně prolomilo smůlu a pěkně provedeným útokem obsadilo třetí místo za Ohnišovem - 2. místo a vítězným družstvem Sněžného A. Čtvrté místo zaslouženě vybojoval Nový Hrádek před Spy, které letos překvapují stabilními výsledky a drží zatím celkově třetí příčku. Šesté a sedmé místo obsadila družstva Kramolny. Za nimi Velká Jesenice B a Nahořany. Nedařilo se Vysokovu a Sněžnému B - 10. a 11. místo. Po chybách při zapojení hadic patří závěr výsledkové listiny Vršovce a Bukovici.
Ženská kategorie se stala kořistí družstev Nového Hrádku - 1. a 2. místo před domácím Blažkovem. Od čtvrtého místa se seřadila družstva Vršovky, Velké Jesenice, Blažkova B a Vysokova. Poslední místo po chybě na stroji obsadila Kramolna NTC.
Čtvrté kolo Náchodské hasičské Primátor NTC ligy pořádají hasiči z Vršovky na místním fotbalovém hřišti v sobotu 26. června od 10 hodin.

Fotbalové hřiště tentokrát patřilo hasičům

Náchodsko - Za hezkého počasí se konalo druhé kolo Náchodské hasičské Primátor NTC ligy na fotbalovém hřišti ve Velké Jesenici.  Sedmadvacet družstev přijelo bojovat o body do tabulky devátého ročníku.
Autor: Redakce

Ženy Blažkova A po pátém místě z úvodního závodu dosáhly tentokrát ve Velké Jesenici na příčku druhou.

Vítězství opět vybojovalo družstvo Sněžného před Ohnišovem. Třetí místo patří zaslouženě Novému Hrádku před Vysokovem. Znovu překvapily Spy - 5. místo před Kramolnou NTC, kterou opět přibrzdil pravý proud. Na proudech také chyboval Stolín a Vršovka - 7. a 8. místo. Za nimi pak družstva Velké Jesenice a Sněžného B - chyba na rozdělovači. Vůbec se nedařilo Bukovici, Kramolně SG, Nahořanům a Blažkovu. Poslední 16. místo obsadil Říkov. Družstva Hořiček a Červeného Kostelce byla diskvalifikována.

V ženské kategorii si v pohodě doběhly pro vítězství hasičky Nového Hrádku před dobře běžícím Blažkovem A. Třetím místem překvapila Velká Jesenice. Nový Hrádek NOVA po problémech na levém proudu obsadil čtvrté místo. Kramolna NTC předvedla nepochopitelný uzel na hadici C a skončila hluboko v poli poražených za Vysokovem. Závěr výsledkové listiny patří Vršovce - zamotané hadice u rozdělovače a Velké Jesenici B.

Třetí kolo náchodské hasičské Primátor ligy pořádají tradičně hasiči z Blažkova v sobotu 12. června od 10 hodin.

Čas: 10:00

......................................................

A je tu další soutěž, pro nás z Blažkova na domácí půdě. Po 10 hodině odstartovalo družstvo mužů z Blažkova a tak zahájili dnešní soutěž. Jejich útok byl opravdu povedený a tak se s časem 30:27 umístili na 3. místě. Ženy z Blažkova B odstartovaly soutěž v kategorii žen ovšem moc pozitivně to pro ně nedopadlo, umístily se na 6. místě s časem 35:25. Jako poslední do boje vyrazily ženy z Blažkova A umístily se stejně jako muži na 3. místě s časem 29:95. Po vyhlášení ligové soutěže se konala soutěž družstev z okrsku Mezilesí. Každé družstvo mělo 2 pokusy. Ale letošní ročník se zapsal nečím jiným po spoutě let nastoupili k závodu všechny družstva z okrsku Mezilesí. Po té následovala zábava až do rána jak je každý rok zvykem, ale letos to dost narušil déšť. Ani ten však lidi od zábavy neodradil.