Novinový článek: soutěž v Blažkově 12.6.2010

27. června 2010 v 10:21 | Ivana Suchánková |  Náchodská hasičská Primátor NTC liga

V Blažkově se dařilo Novému Hrádku a Sněžnému

Náchodsko - Sobotní dopoledne se stalo třetím dějstvím hasičské Primátor NTC ligy 2010. Družstva dobrovolných hasičů  bojovala o další ligové body na dobře připravené trati v Blažkově.

Autor:Redakce

Nováčkovi soutěže, družstvu Bukovice, se tentokrát nedařilo, když skončilo na patnáctém místě. V průběžném pořadí figurují Bukovičtí na třinácté pozici.
Autor: Archiv hasičů

Družstvo domácích mužů konečně prolomilo smůlu a pěkně provedeným útokem obsadilo třetí místo za Ohnišovem - 2. místo a vítězným družstvem Sněžného A. Čtvrté místo zaslouženě vybojoval Nový Hrádek před Spy, které letos překvapují stabilními výsledky a drží zatím celkově třetí příčku. Šesté a sedmé místo obsadila družstva Kramolny. Za nimi Velká Jesenice B a Nahořany. Nedařilo se Vysokovu a Sněžnému B - 10. a 11. místo. Po chybách při zapojení hadic patří závěr výsledkové listiny Vršovce a Bukovici.
Ženská kategorie se stala kořistí družstev Nového Hrádku - 1. a 2. místo před domácím Blažkovem. Od čtvrtého místa se seřadila družstva Vršovky, Velké Jesenice, Blažkova B a Vysokova. Poslední místo po chybě na stroji obsadila Kramolna NTC.
Čtvrté kolo Náchodské hasičské Primátor NTC ligy pořádají hasiči z Vršovky na místním fotbalovém hřišti v sobotu 26. června od 10 hodin.