Novinový článek: sputěž ve Velké Jesenici 29.5.2010

27. června 2010 v 10:20 | Ivana Suchánková |  Náchodská hasičská Primátor NTC liga

Fotbalové hřiště tentokrát patřilo hasičům

Náchodsko - Za hezkého počasí se konalo druhé kolo Náchodské hasičské Primátor NTC ligy na fotbalovém hřišti ve Velké Jesenici.  Sedmadvacet družstev přijelo bojovat o body do tabulky devátého ročníku.
Autor: Redakce

Ženy Blažkova A po pátém místě z úvodního závodu dosáhly tentokrát ve Velké Jesenici na příčku druhou.
Autor: Archiv hasičů

Vítězství opět vybojovalo družstvo Sněžného před Ohnišovem. Třetí místo patří zaslouženě Novému Hrádku před Vysokovem. Znovu překvapily Spy - 5. místo před Kramolnou NTC, kterou opět přibrzdil pravý proud. Na proudech také chyboval Stolín a Vršovka - 7. a 8. místo. Za nimi pak družstva Velké Jesenice a Sněžného B - chyba na rozdělovači. Vůbec se nedařilo Bukovici, Kramolně SG, Nahořanům a Blažkovu. Poslední 16. místo obsadil Říkov. Družstva Hořiček a Červeného Kostelce byla diskvalifikována.

V ženské kategorii si v pohodě doběhly pro vítězství hasičky Nového Hrádku před dobře běžícím Blažkovem A. Třetím místem překvapila Velká Jesenice. Nový Hrádek NOVA po problémech na levém proudu obsadil čtvrté místo. Kramolna NTC předvedla nepochopitelný uzel na hadici C a skončila hluboko v poli poražených za Vysokovem. Závěr výsledkové listiny patří Vršovce - zamotané hadice u rozdělovače a Velké Jesenici B.

Třetí kolo náchodské hasičské Primátor ligy pořádají tradičně hasiči z Blažkova v sobotu 12. června od 10 hodin.