Říjen 2011

Závod hasičské všestrannosti – Mezilesí 15. 10. 2010

30. října 2011 v 19:30 | Ivana Suchánková |  Mladí hasiči
I letešní rok se naposledy postavila na start naše dorostenka Ivana Suchánková. Závod absolbovala pod vedením Jany Suchánkové.

Její startovní čas 10:45 se jé stal tak trochu osudným. Jelikož spoléhaly na to, že dorostenci běží až úplně po všech závodnících z kategorií mladších a starších, neočekávaly, že pořadatel v důsledku úspory času statroval současně starší žáky a dorostence. Tím se stala velice nepříjemná věc, slečna Suchánková se nedostavila v čas na start. Jelikož se dozvěděla o času startu minutu před startem plánovaným. Ve spěchu na start si Ivana vyvrkla kotník. Start propásla, a místo ní odstartovala jiná závodnice a Ivana byla posunuta na podlední startovní místo. Jelikož bylo celkem jasné, že běh bude opravdový oříšek. Po obvázání kotníku a rozcvičce se naše závodnice o hodinu poté postavila na start.

V závodě se vyskytly tyto disciplíny: K1 - střelba, K2 - šplh na laně, K3 - optická signalizace, K4 - přeskok přes vodní příkop, K5 - určování azimuzu, K6 - určování PHP a věcných prostředků PO, K7 - základy první pomoci. Naše závodnice získala za závod 2 trestné body za střelbu, a 3 trestné body za šplh na laně.


Naše dorostenka se startovním číslem 64 i přes zdravotní komplikace závod dokončila. Celou trať zvládla asi za 45 minut. Umístila se na 7. místě z 12 přítomných dorostenek.