Vyhlášení NHPL 2012

7. ledna 2013 v 8:26 | Ivana Suchánková |  Náchodská hasičská Primátor NTC liga

Vyhlášení Náchodské hasičské Primátor Ligy 2012

Dne: 3. listopadu 2012
Místo: Vysokov
Začátek: 19:00

Tento rok se ujali role pořadatelů hasiči z Vysokova. K poslechu a tanci nám hrála skupina TROP, a tak byl taneční parket stále plný. Samozřejmě nemohla chybět ani večeře a bohaté občerstvení.

Během večera se uskutečnily také soutěže, ve kterých soutěžily sbory proti sobě v různých disciplínách jako například: pomocí tužky připevněné na provázku a zavázané kolem pasu se strefit do lahve, posouvání papírové kuličky hlavou do určitého místa, foukání do ubrousku, který byl připevněný na provázku mezi dvěma židlemi a nakonec tanec páru s jablkem mezi hlavami. Soutěží se za náš sbor zúčastnili: Radomír Bartoš, Ivana Suchánková, Adéla Ješinová a Petr Hofman.

Vyhlašování výsledku začalo po 23. hodině. Naši muži si převzali pohár za 5. místo. Ženy z družstva A si převzaly pohár za celkově 6. místo a ženy B si přebraly pohár za 8. místo.

Doufáme, že vyhlášení příští rok, bude pro náš sbor radostnější, co se týká dosažených výsledků. Zároveň se těšíme na další společnou zábavu, při slavnostním vyhlášení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama