Říjen 2014

Soutěž Kramolna 20.9.2014

14. října 2014 v 16:53 | Ivana Suchánková |  Soutěže 2014

Místo: Kramolna

Dne: 20. září 2014

Start: 13:00

...................................................


Poslední soutěž Náchodské hasičské Primátor ligy se konala na Vysokovském letišti pod organizací hasičů z Kramolny. Na start se postavilo 11. mužských družstev a 12. ženských družstev. Všechny tyto družstva byly rozhodnuté udělat maximum pro to, aby získaly co nejvíce bodů a polepšit si tak svůj stav v celkové tabulce ligových soutěží. Ne všem se však jejich plán zdařil, ale někteří naopak zabodovali. Dvě družstva pak byly ze závodů diskvalifikovány, čímž se připravily také o body (muži Vršovka a muži Nový Hrádek), obě tyto družstva se měly dopustit pochybení u nástřikové čáry. Na stranu smolařů se připojili i muži z Nahořan, kteří se po rozpojené levé hadici C na rozdělovači umístili až na 8. místě a tím se připravili o 1. místo v celkové tabulce. (Ovšem myslím, že jejich uvedením na start byl v rozpacích nejeden účastník závodů, natož samotní hasiči z Nahořan). V kategorii žen, byly jasnými smolařkami ženy z Bohuslavic. Jejich pravá proudařka několikrát spadla kvůli bahnu u základny, což nemohlo být nic příjemného. Ale i přesto můžeme říct, sézóna 2014 je za námi a můžeme se těšit na její oficiální zakončení,kterého se ujmou hasiči z Černčic.

V kategorii mužů suveréně zvítězili muži z Ohnišova, kteří nám předvedli svůj útok s časem 24,78. Druhé místo obsadili muži z Bukovice se svým časem 24,88. Třetí místo patřilo našim mužům z Blažkova s časem krásným časem 26,42. Nejlepšího proudaře v kategorii mužů si převzal jako již "tradičně" Jan Vacek z Bukovice za svůj čas 23,88.

V kategorii žen se na prvním místě umístily ženy z Černčic s časem 26,03. Druhé místo obsadily ženy z Vršovky s časem 26,12. A konečně na 3. místě se umístily ženy z Nového Hrádku s časem 27,07. Nejlepší proudařkou v kategoii žen byla vylášena taky jako již "tradičně" Naďa Hrušková z Ohnišova za svůj čas 25,77. Ženy z Blažkova A se s časem 27,38 umístily na 5 místě. Ženy z Blažkova B se umístily na 7. místě s výsledným časem 29,78.

.......................................................................................

Muži


Koš: Tomáš Suchánek
Savice: Radomír Bartoš
Stroj: Jaroslav Pluhař
Hadice B: Michal Suchánek
Rozdělovač: David Kárník - SDH Ohnišov
Levý proud: Petr Hofman
Pravý proud: Josef Petera


..................

Ženy A

Koš: Martina Peterová st.
Savice: Andrea Ryšavá - SDH Ohnišov
Stroj: Marcela Kárníková
Hadice B: Vlasta Hrubá
Rozdělovač: Iva Kreclová
Levý proud: Štěpánka Bartošová
Pravý proud: Marcela Ješinová
...................................................................

Ženy B

Koš: Michaela Maixnerová
Savice: Nikola Ješinová
Stroj: Jana Suchánková
Hadice B: Klára Kreclová
Rozdělovač: Adéla Ješinová
Levý proud: Diana Peterová ml.
Pravý proud: Ivana Suchánková
................................

Fotogalerie: